KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455003
nr 1245 5003
J c v h Heijden, Landskap med kanal, signerad. Olja på duk, 38x59 cm, ej ram
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 april 2019
kl 18:22:47
100 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)